Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
%100 Yerli Üretim
KİMDİR BU SEBAT MAKİNA?

Sebat Makina, yerliliği ve milliliği ilke edinen imalatçı bir firmadır. Özellikle tekstil sektöründe kullanılan genelde iki komponentli aksesuarlar ve bunları birleştiren otomatik çakım makinalarını üretiriz. Ama tabii ki bu durum, makinaların sadece tekstil sektöründe kullanıldığı anlamına gelmez. Çünkü ayakkabı, saraciye, çanta, kemer, branda, afiş ve bunun gibi sayılabilecek birçok farklı üründe kullanılabilecek aksesuarların teminini ve makinasını yaparız.

NE ZAMAN KURULDUNUZ? KAÇ SENELİK FİRMASINIZ?

Saha tecrübesini edinmiş yetenekli ekibiyle 1998 yılında çeşitli makine üretimi, tamir, bakım ve servis hizmeti yapan firmamız, 2000 yılında bugünkü ticari unvanı olan Sebat Makina tescilini almıştır. O günden beri de Sebat Makina çatısı altında birçok sektöre hizmet ettik, bu sektörlerdeki ithalatın önünü kesip, ülkemize yerli ve milli ürünler kazandırdık. Yani yaklaşık 22 senelik köklü bir firmayız. En büyük amacımız, Sebat Makina adını duymayan, duyduktan sonra da memnun olmayan tek bir sektör muhatabının kalmamasıdır.

2021 sonu itibarıyla 1770 adeti otomatik olmak üzere toplamda 4000 adet civarında çeşitli türlerde makineler ürettik. En güncel teknolojileri kullanarak, dürüstlüğü ilke edinip, kaliteden ödün vermeden tekstil sektöründe kullanılan metal düğme, perçin, çıtçıt, kuşgözü başta olmak üzere; deri, ayakkabı, kemer, bay ve bayan çanta, bavul, valiz, hostes çantası, branda afiş vb. sektörlerde kullanılan her türlü metal aksesuarları, otomatik olarak çakan makineleri tasarlayıp standartlara uygun şekilde üretmekte ve satış sonrası geniş ve kalifiye elamanları ile servis desteği vermekteyiz. 

Sarf malzeme alanında ise yine birçok çeşitte üretim yapmaktayız. Kot Düğmesi ve perçini çeşitleri, bebe çıtçıtı (klikıt) çeşitleri ve pirinç / paslanmaz hammadde seçme olanağı, kuşgözü türleri, metal ya da plastik pul çeşitleri, zamak çeşitleri, deri jakron etiket ürünleri ve daha birçok ürün çeşidimizle hem kalite hem de uygun fiyat olanağımızla müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ürünlerimizin tamamına firma amblemimizi vurarak kalite güvencesi ile satışa sunmaktayız. Kurumsallık ilkelerini benimseyen anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin teveccühüne sadık kalmaya özen göstermekteyiz. 

BU İŞİ YAPAN TEK FİRMA DEĞİLSİNİZ? DİĞERLERİNDEN FARKINIZ NE?

Sebat Makina olarak 3 önemli ilkemiz vardır. Kalite, dürüstlük, güvenilirlik. Bunların hiçbirinden hiçbir zaman vazgeçmedik.

Ürünlerimizi üretirken kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik. Hem kullandığımız malzemeleri hem işçiliğimizi her zaman en üst düzeyde tuttuk.

Dürüst çalışma anlayışımızdan taviz vermedik. Hiçbir şartta ve durumda fırsatçılık, stokçuluk yapmadık. Müşterilerimize her zaman iyi, doğru ve ihtiyacı kadar ürünü tavsiye ettik.

Yaklaşık 22 senedir ürettiğimiz tüm ürünlerin arkasında durduk. Sebat Makina adıyla sattığımız ilk ürünün dahi bakımının yapılmasına hayır demedik. Tüm makinalarımız için 10 yıl yedek parça bulundurma ve sağlama garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin aksesuarlar ya da makinalarımızla ilgili yaşadığı her sıkıntıda sözlü ya da fiili destek verip, gerekiyorsa max 24 saat içerisinde yerinde servis verip, güveni arkalarında hissetmelerini sağladık.

İşte bu sebeplerdendir ki çoğu zaman reklama ihtiyaç duymuyoruz. Bizim en iyi reklamımız mutlu müşterilerimiz. Müşterilerimizin;

“Bu yola yeni çıkıyorsan Sebat Makina’dan başkasıyla çıkmayacaksın”

Sebat Makina’ya git, onlar senin işini çözer. Çözemeyecekse de çözecek yere yönlendirir”

“Sebat Makina’dan makina al, 2 sene sonra aynı fiyata sat. Mercedes gibi prim yapıyor adamların makineleri”

gibi söylemleri. İşte bu söylemler, bizi geçen hergün aynı güveni devam ettirmek, müşterilerimizle olan samimiyeti sürdürmek için daha çok çalışmaya, daha çok emek sarfetmeye yönlendiriyor. İşte bizim en büyük farkımız bu.

Hangi Ürünleri Üretiyoruz?
  • Otomatik Kot Düğmesi Çakma Makinaları
  • Otomatik Perçin Çakma Makinaları
  • Otomatik Çıtçıt Çakma Makinaları
  • Otomatik Pullu Kuşgözü Çakma Makinaları
  • Manuel Motorlu Çakma Makinaları
  • Bavul Perçini Çakma Makinaları
  • Düğme ve Perçin Çeşitleri,
  • Pirinç ya da Paslanmaz Çıtçıt ve Klikıt aksesuarları,
  • Sac ya da Pirinç Kapsül (Kuşgözü) ürünleri
  • Sac, Pirinç ya da Plastik (Delrin) Pul çeşitleri

Üretimini yaptığımız tüm makinalar %100 yerli üretim olup, kaliteden ödün vermeyen ve kalifiye elemanlarımız ile satış sonrası teknik servis hizmeti sunuyoruz.

0212 671 2266

Mesai saatleri içerisinde bize Whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm özel projeleriniz için bize WhatsApp Destek Hattımızdan veya iletişim numaralarımızdan ulaşarak teklif alabilirsiniz.