61 Çıtçıt

Kalın kumaşlarda rahat kullanım
Geniş kullanım alanı
Sert açılıp kapanma
Özel logo ve desen yapamaya elverişli
OEKOTEX sertifika uyumluluğu
Paslanmaya karşı dayanıklı

61 sistem çıtçıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 61 sistem çıtçıt montlarda, jean montlarda, pardesüler ve kabanlarda yani kalın kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

61 kapak 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

61 kapak,
61 dişi,
61 erkek,
61 bacak,

Uygulaması;
Özel çakma kalıpları ile birlikte;

El presinde,
Kollu makinada,
Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;
Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 61 kapak, firmamız tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;
61 kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz).

Özellik;
Firmamıza göndereceğiniz mock-uplar üzerine 61 kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. 61 kapak için renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: 61 kapak free nikel ve antik sarı olarak stoklu bir şekilde firmamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Comments

No comments yet. You can be the first filling the form below.