Delikli Oynar Kot Düğmeleri

09.08.2020
923
45 32
Delikli Oynar Kot Düğmeleri

Logo ve yazı tasarımı yapabilirlik 
OEKOTEX sertifika uyumluluğu
Paslanmaya karşı dayanıklılık
Rahat ilikleme
Geniş renk seçeneği
Sağlam ve güçlü yapısı

Delikli oynar kot düğmesi pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanım yerleri olarak montlarda, Jean gömlekler ve pantolonlarda kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Delikli oynar kot düğmesi 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

Delikli oynar kot düğmesi,
Çivi,

Uygulaması;
Özel çakma kalıpları ile birlikte;

El presinde,
Kollu makinada,
Motorlu ve otomatik makinalardaçakılmaktadır.

Ölçü ;
Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan delikli oynar kot düğmesi, firmamız tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;
Delikli oynar kot düğmesine istenilen logo ve şekil yapılmaktadır. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak firmamız ile görüşebilirsiniz).

Özellik;
Firmamıza göndereceğiniz mock-uplar üzerine delikli oynar kot düğmesi denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Delikli oynar kot düğmesi renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Delikli oynar kot düğmesi takım free nikel olarak stoklu bir şekilde firmamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Comments

No comments yet. You can be the first filling the form below.