Paslanmaz Kuşgözleri

09.08.2020
279

Elbiselerin üzerinde şık tasarım 
Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır 
OEKOTEX sertifika uyumluluğu
Farklı bir dizayn 
Elbise de süs amaçlı kullanım

Desenli kuşgözleri paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanım yeri bakımında geniş bir alana sahip olmakla birlikte en çok ayakkabı, gömlek, bluz, iş elbiseleri, bodyler, trikolar, Jean gömlekler aynı zamanda bebek ve çocuk ürünlerinde bulunaktadır. Kullanım şeklinde göre alt parçası değişkenlik göstermektedir.

Kuşgözleri takım olarak kapsül ve pul olarak 2 ana parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

1- Kuşgözü veya kapsül parçası
2.1- Plastik pul parçası
2.2- Metal pul parçası

Uygulaması;
Özel çakma kalıpları ile birlikte;

El presinde,
Kollu makinada,
Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;
Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapıla desenli kuşgözleri, firmamız tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;
Desenli kuşgözlerine istenilen desen yapılabilmektedir. Ölçü tablosunda gösterilmektedir. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz).

Özellik;
Firmamıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak desen kuşgözünün çakım konusunda bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı varsa delerek çakım yapılmasını öneririz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebilir. Desenli kuşgözü renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Firmamızda stoklu ürün bulunamamaktadır. Sipariş üzerine üretilmektedir.

Comments

No comments yet. You can be the first filling the form below.