Mini 54 Tam Bombeli Kapak Çıtçıt

Mini 54 Tam Bombeli Kapak Çıtçıt

✓ İhtiyaca göre farklı boy seçenekleri
✓ Özel logo ve tasarım için uygunluk
✓ Modaya göre renk seçimi
✓ OEKOTEX sertifikası uyumluluğu
✓ Korozyona dayanıklılık
✓ Geniş kullanım alanı

Mini  54 tam bombeli kapak çıtçıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 54 kapak gömlekler, bodyler, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Mini 54 tam bombeli kapak çıtçıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

✓ Mini 54 tam bombeli kafa parça,
✓ 54 dişi parça,
✓ 54 erkek parça
✓ 54 bacak parçadır.

Uygulaması;
Özel çakma kalıpları ile birlikte;

✓ El presinde,
✓ Kollu makinada,
✓ Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü;
Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan Mini 54 kapak, firmamız tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;
Mini 54 tam bombeli kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz).

Özellik;
Firmamıza göndereceğiniz mock-uplar üzerine 54 tam bombeli kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. 54 kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: 54 tam bombeli kapak takım olarak free nikel, antik sarı ve kalay oksit olarak stoklu bir şekilde firmamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Comments

No comments yet. You can be the first filling the form below.