Pirinç Kuşgözleri

09.08.2020
337

Geniş kullanım alanı 
Paslanmaya karşı dayanıklılık 
Elbise de süs amaçlı kullanım
OEKOTEX sertifika uyumluluğu

Pirinç Kuşgözleri kullanım yeri bakımından geniş bir alana sahip olmakla birlikte en çok ayakkabı, gömlek, bluz, iş elbiseleri, bodyler, trikolar, jean gömlekler, bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılmaktadır. Kullanım şeklinde göre alt parçası değişkenlik göstermektedir.

Pirinç kuşgözüleri 3 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

Kuşgözü veya kapsül parça,
Plastik pul parça,
Metal pul parça

Uygulaması;
Özel çakma kalıpları ile birlikte;

El presinde,
Kollu makinada,
Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;
Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapıla bombeli kuşgözleri, firmamız tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;
Pirinç kuşgözüleri bazı boylarına logo yapılabilmektedir. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak firmamız ile görüşebilirsiniz).

Özellik;
Firmamıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak pirinç kuşgözünün çakım konusunda bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı varsa delerek çakım yapılmasını öneririz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebilir. Bombeli kuşgözü renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir. Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Pirinç kuşgözleri takım olarak free nikel, antik sarı ve kalay oksit stoklu bir şekilde firmamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Comments

No comments yet. You can be the first filling the form below.